כניסה להורים 

עונת הקיץ

עונת הקיץ לגיל הרך 
 
הקיץ הוא אחד מארבע עונות השנה.
 
מזג האוויר בקיץ הוא החם ביותר. בחלק מהאזורים הממוזגים והסובטרופיים, הקיץ הוא העונה הרטובה ורוב המשקעים לא יורדים בשאר העונות. לעומת זאת, באקלים הים תיכוני למשל, הקיץ היא העונה היבשה שכמעט תמיד נטולה משקעים. בישראל, שבה האקלים הוא ים תיכוני, הקיץ הוא העונה החמה והיבשה ביותר. בעונה זו קומלת רוב הצמחייה (למעט עצים וצמחים רב עונתיים) והשדות נהפכים למרבדים צהובים של קוצים וגבעולים יבשים.
 
לשם הפשטות, יש מחשיבים כקיץ את החודשים יוני, יולי ואוגוסט בחצי הכדור הצפוני ואת החודשים דצמבר, ינואר ופברואר בחצי הדרומי. בישראל וארצות הברית בחודשי הקיץ יולי ואוגוסט חלה תקופת החופשה מבית הספר המוכרת יותר בשם "חופש הגדול" המפרידה בין שנת לימודים אחת לרעותה ועונת הרחצה בים ובבריכה.
 
הקיץ בפתח, עונה עמוסה ולא קלה לכל מי שמטפל או שומר על ילדים. כאן בדף עונת הקיץ תוכלו למצוא תוכן בלעדי לאתר הגננת הכולל שירים, סרטונים ומערכי שיעור המתואמים ישירות עבור ילדים קטנים. בנוסף צוות האתר יעמיד לרשותכם סדרת מאמרים רלוונטיים אשר תעזור לכם ולילדים לעבור את העונה החמה בשלום.
 
עונת הקיץ - פורטל הקיץ לגיל הרך של אתר הגננת
 
 
 
אתר זה הינו חלק מפורטל גני הילדים  אתר הגננת - חיפוש גן ילדים, פעוטון וצהרון בסביבת מגוריך. כל המידע על גני ילדים, להורים ולגננות .      הוסף למועדפים ושתפ/י את חבריך ב-